USŁUGI

Wychodząc na przeciw stale rosnącym potrzebom naszych klientów, oddajemy do Państwa dyspozycji usług szereg dodatkowych, które w doskonały sposób uzupełniają ofertę Nordsoft sp. z o.o. oraz funkcjonalności oprogramowania S4H

INWENTARYZACJE

Idealne rozwiązanie dla obiektów i lokali, które cenią sobie dopasowane do swoich potrzeb mechanizmy kontroli stanów magazynowych oraz pełny obraz kosztów poniesionych w poszczególnych punktach produkcji w swoim obiekcie. Dzięki przeprowadzonym tysiącom inwentaryzacji w gastronomi otrzymają Państwo rzetelny i wiarygodny wynik przepływów towarowych i kosztów w swoim obiekcie.

WIĘCEJ

SZKOLENIA

Stałe podnoszenie kwalifikacji personelu, oraz dogłębne poznanie systemu S4H, pozwala Państwu w pełni docenić i skorzystać z możliwości oprogramowania, które Państwo już posiadają, lub zamierzają kupić. Setki godzin przepracowanych z klientami daje nam świadomość co jest najważniejsze i na co zwrócić szczególną uwagę, dzięki czemu szkolenia są efektywne i precyzyjnie trafiają w Państwa potrzeby.

WIĘCEJ

UMOWY SERWISOWE

Pełne wsparcie posprzedażowe gwarantujące bezpieczeństwo i pewność działania oprogramowania. Nigdy nie zostawiamy naszych klientów samych. Stawiamy na długo falowe relacje dlatego wspieramy wszystkich bez względu na wielkość przedsiębiorstwa.
WIĘCEJ
SKONTAKTUJ SIĘ

Napisz do nas i powiedz
o swoich potrzebach