OPROGRAMOWANIE DLA HANDLU

S4H POS HANDEL

Nowoczesny system sprzedaży w sklepach

S4H POS HANDEL to idealne rozwiązanie dla osób, które prowadzą małe sklepy, a także dla posiadaczy rozbudowanych sieci stacjonarnych lokali handlowych. Program jest bogaty w wiele funkcjonalnych rozwiązań, które są dostępne z poziomu dotykowego ekranu. Klawisze ułatwiają szybkie znalezienie towaru i sprawdzenie stanów magazynowych. To system POS dla wymagających.

Każdy pracownik sklepu wie, jak ważny jest stały, wygodny dostęp do informacji o stanie produktów w sklepie, czy zapasach magazynowych. Posiadanie programu S4H POS HANDEL sprawia, że obsługa klientów jest sprawniejsza, a komfort pracy znacznie podwyższony. Nie bez znaczenia jest fakt, że technologia programu jest oparta na ekranie dotykowym, co sprawia, że jego obsługa jest prosta i intuicyjna.

S4H POS HANDEL – współczesne narzędzie, wspierające sprzedaż

S4H POS HANDEL współpracuje z programem S4H CHEF, dzięki czemu zarządzanie procesem sprzedaży w sklepie jest sprawniejsze.

Dodatkowo, program obsługuje liczne drukarki fiskalne i  na bieżąco monitoruje proces sprzedaży w kilku lokalach jednocześnie. Dzięki niemu można łatwo wprowadzić konkretne zamówienie, dokonać obliczeń statystycznych oraz sprawdzić stany magazynowe, co sprawia, że okresowa inwentaryzacja przebiegnie zdecydowanie sprawniej.

SKONTAKTUJ SIĘ

Napisz do nas i powiedz
o swoich potrzebach