Oprogramowanie dla producentów

S4H Organizacja Procesów Produkcyjnych

Wspomaganie zarządzania procesem produkcyjnym

S4H Organizacja Procesów Produkcyjnych to program dedykowany zakładom produkcyjnym o dowolnej wielkości. Od małych, rodzinnych przedsięwzięć, po duże fabryki, które z półproduktów tworzą produkty finalne. Ta wersja oprogramowania sprawdza się także doskonale w sektorze HoReCa: restauracjach, cukierniach, piekarniach, zapewniając też sprawne zarządzanie gastronomią.

Zarządzanie gastronomią to także nadzór nad procesem produkcyjnym, ponieważ w kuchni dochodzi do procesu tworzenia produktu finalnego (dania) z półproduktów (składników). To tylko jeden z wielu przykładów wykorzystania programu S4H Organizacja Procesów Produkcyjnych, który został opracowany właściwie dla wszystkich możliwych branż, zajmujących się produkcją.

Jego praca polega na szczegółowym rozliczaniu wszystkich składowych cyklu produkcyjnego. Dzięki wprowadzeniu danych na temat półproduktów i informacji o planach produkcyjnych – system sam automatycznie tworzy sobie recepturę, składającą się z kolejnych poziomów zagłębienia w szczegóły. Dzięki temu w fabryce (np. restauracji) proces produkcyjny przebiega według założonych etapów, przy wykorzystaniu wcześniej określonych półproduktów. Przy okazji znane są stany magazynowe, co powoduje, że okresowa inwentaryzacja jest znacznie łatwiejsza do przeprowadzenia.

S4H Organizacja Procesów Produkcyjnych – dla każdej branży

SKONTAKTUJ SIĘ

Napisz do nas i powiedz
o swoich potrzebach