Oprogramowanie dla gastronomi

S4H KDS

Sprawna i efektywna komunikacja kelnerów z kuchnią

System S4H KDS to nowoczesny i efektywnie przemyślany sposób na bardzo dobrą, bieżącą komunikację pracowników sali z zapleczem kuchennym. Wszystkie zamówienia wprowadzone w system przez kelnera są wyświetlane na przeznaczonym do tego ekranie w kuchni. Kucharz ma zatem  wygodny podgląd oraz może zmieniać status zamówień – zgodnie z postępem prac przy realizacji.

Zarządzanie gastronomią będzie zdecydowanie łatwiejsze, kiedy personel zostanie wyposażony w praktyczne narzędzia, ułatwiające im pracę. A do takich z całą pewnością należy S4H KDS –  system, służący do komunikacji kelnerów z kuchnią. Najmocniejszą stroną Kitchen Display System (KDS) jest używanie nowoczesnego ekranu, na którym wyświetlają się wszystkie wprowadzane przez serwis zamówienia. To koniec ery bonowania na tradycyjnej drukarce i jednoczesny koniec troski o to, że któreś z zamówień zostanie przeoczone w kolejce. Dodatkowo, ekran daje możliwość wprowadzania zmian przez kuchnię, która może zaktualizować status, zgodnie z procesem realizacji zamówienia. To niezwykle praktyczna płaszczyzna korzystania ze współczesnych systemów pos.

S4H KDS – niezwykle poprawia realizację zamówień

S4H KDS – System doskonałej komunikacji kelnerów z kuchnią!

  • Kelnerzy wprowadzają zamówienia do systemu, a informacja wyświetla się na ekranie w kuchni.
  • Pracownicy kuchni mogą zmieniać status realizowanych zamówień, zgodnie z etapem prac.
  • Komunikacja tekstowa (SMS) z kuchni do kelnerów z informacją, by odebrali zamówienie.
  • Kucharze modą wykonać połączenie telefoniczne, by przekazać konieczną informację.
  • System POS, który usprawnia pracę, a w efekcie ułatwia zarządzanie gastronomią.
  • Zastąpienie tradycyjnych drukarek nowoczesnym, interaktywnym systemem z ekranem dotykowym to zdecydowanie lepsza komunikacja między kelnerami, a pracownikami kuchni.
  • Kelnerzy wprowadzają zamówienia do systemu POS, a następnie konkretne pozycje z karty menu są wyświetlane na ekranie, dzięki czemu kucharze mają nieustanny pogląd na wszystkie zamówienia, co ma bezpośrednie przełożenie na logistykę ich pracy.
  • Pracownicy kuchni mają możliwość zmieniania statusu zamówienia, co stanowi z kolei cenną informacją dla kelnerów, którzy mają aktualną wiedzę i mogą na bieżąco informować gości o czasie oczekiwania.
  • Kiedy danie jest gotowe, kelnerzy natychmiast otrzymują od kucharzy informację.
  • Gastro system POS – KDS jest nowoczesnym rozwiązaniem dla lokali, stawiających na dynamikę obsługi.

Kilka konkretnych powodów, dla których warto stosować S4H KDS

SKONTAKTUJ SIĘ

Napisz do nas i powiedz
o swoich potrzebach