Oprogramowanie

S4H Chef

Praktyczna aplikacja magazynowo – rozliczeniowa

S4H CHEF jest wygodnym narzędziem, które realnie wspiera zarządzanie gastronomią. To płaszczyzna gastro systemu, która odpowiada bezpośrednio za gospodarkę magazynową w lokalach gastronomicznych. Aplikacja magazynowo – rozliczeniowa S4H CHEF jest łatwa w obsłudze oraz posiada zaawansowany i bardzo praktyczny system raportowania. Zdecydowanie usprawnia pracę.

O S4H CHEF można powiedzieć: jedna aplikacja – kalejdoskop możliwości! Jest to bowiem z jednej strony aplikacja magazynowo – rozliczeniowa, którą wyróżnia niezwykle rozbudowany i dający duże możliwości system raportowania. A to oznacza, że każdy może skonfigurować dokładnie takie zestawienia, jakie są mu potrzebne. Z drugiej jednak strony jest to także zaawansowane narzędzie, służące do zarządzania z jednego miejsca wszystkimi innymi, współpracującymi modułami. To z kolei daje możliwość weryfikowania i edytowania wszystkich produktów: sprawdzanie bieżących stanów magazynowych, pobieranie raportów, składanie zamówień. Dzięki takiej synchronizacji, S4H CHEF jest aplikacją, która daje szansę na zarządzanie siecią lokali. To niezbędne narzędzie w zarządzaniu gastronomią, ułatwiające także zarządzanie hotelem.

S4H CHEF – najbardziej zaawansowany system POS

Poznaj liczne zalety S4H CHEF

  • Możliwość wykorzystania własnych dokumentów, opartych o wskazane źródło danych, do prezentacji raportów.
  • Definiowanie widoków tabel: grupowanie, filtrowanie, porządkowanie – zgodnie z własnymi priorytetami.
  • Dane prezentowane także w formie graficznych wykresów.
  • Proste tabele przestawne (kostki OLAP) tworzone intuicyjnie z opcją zapamiętywania indywidualnych układów.
  • Tworzenie wykresów słupkowych drill – down, czyli przechodzenie od informacji ogólnych do szczegółowych poprzez wybór odpowiedniego słupska w danym wykresie.
  • Wbudowany edytor, dający możliwość definiowania własnych lub zmianę istniejących dokumentów.
  • Eksportowanie zestawień do formatów: PDF, HTML, RTF, XLS, BMP, JPG – zgodnie z technologią WYSIWYG (tj.: to co widzisz jest tym, co otrzymasz).
  • Aplikacja ma charakter niemodalny, co daje możliwość prowadzenia kilku zadań w wielu oknach jednocześnie.
SKONTAKTUJ SIĘ

Napisz do nas i powiedz
o swoich potrzebach