Oprogramowanie dla gastronomi

S4H Catering

Realnie ułatwia prowadzenie cateringu

Oprogramowanie S4H CATERING jest przeznaczone dla wszystkich placówek, gdzie organizowane jest żywienie zbiorowe. Może to być zatem placówka służby zdrowia (szpital, sanatorium), stołówka pracownicza, a także wszelkie miejsca, które specjalizują się w dostawie zdrowej, zbilansowanej żywności typu Fit Catering. Oprogramowanie realnie wpiera układanie zbilansowanych jadłospisów.

Oprogramowanie S4H CATERING  to system POS, który odpowiada za wspieranie personelu przy układaniu jadłospisów, nawet z dużym wyprzedzeniem. Jest to możliwe dzięki nowoczesnym funkcjom kopiowania dotychczasowych jadłospisów. Przy czym można kopiować jeden jadłospis na kilka dni lub całodzienny na kolejne dni. Warte podkreślania jest, że S4H CATERING daje możliwość planowania jadłospisów dla różnych zaleceń dietetycznych, czy norm żywieniowych, co oznacza, że dzięki niemu można sprawnie planować żywienie różnych grup ludzi. Kolejną mocną stroną systemu jest fakt, że na bieżąco kalkuluje koszt, opierając się o ceny zakupu, a także pozwala planować zakupy, adekwatne do jadłospisu i liczby osób. Natomiast asygnaty żywieniowe wykonywane są w oparciu o tabele przestawne, dzięki czemu można widzieć je na ekranie w dowolnych, wygodnych ujęciach.

S4H CATERING – kalkulator jadłospisów na skalę potrzeb XXI wieku

S4H CATERING – specjalistyczny moduł dla firm cateringowych

  • Oprogramowanie świetnie sprawdza się we wszystkich firmach, gdzie odbywa się żywienie zbiorowe: szpitale, stołówki szkolne, pracownicze, sanatoria – tak w przedsiębiorstwach prywatnych, jak i z sektora publicznego. Jest realnym wsparciem w firmach cateringowych, które oferują dostarczanie żywności zdrowej typu Fit Catering.
  • Moduł daje możliwość zastosowania pełnej kontroli nad tworzonymi dokumentami na każdym etapie realizacji. Od tworzenia jadłospisu po szczegółowe rozliczenie produkcji, łącznie z wygenerowaniem zbiorczych dokumentów żywieniowych. Ponadto usprawnia pracę z dokumentami, dzięki czemu można kopiować jadłospisy na następne dni, zmieniając liczbę osób. Prace te można wykonywać na miejscu lub zdalnie, za pomocą połączenia internetowego.
  • S4H CATERING oferuje wiele praktycznych rozwiązań dla restauracji pracowniczych zamkniętych oraz dla placówek otwartych. Każdorazowo uwzględniane są indywidualne potrzeby danego miejsca, co powoduje, że ten system POS jest niezwykle ważnym i potrzebnym w pracy narzędziem.
SKONTAKTUJ SIĘ

Napisz do nas i powiedz
o swoich potrzebach