Oprogramowanie dla hoteli

S4H Booking

Wygodny system rezerwacji noclegu przez Internet

S4HBooking to system rezerwacji pokoi hotelowych, który stanowi bardzo wygodne dla gości uzupełnienie programu S4H Hotel & SPA. Jego posiadanie sprawia, że każdy może dokonać rezerwacji samodzielnie z poziomu strony internetowej posiadacza takiego systemu. Zarządzanie hotelem lub innym obiektem noclegowym jest znacznie prostsze przy użyciu tego współczesnego narzędzia.

Aplikacja webowa, jaką jest system S4HBooking pozwala na to, że każdy może sam dokonać rezerwacji na stronie internetowej danego obiektu. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest oszczędność czasu przez pracowników recepcji, którzy poświęcają go znacznie mniej na rozmowy telefoniczne i mogą zająć się bieżącą obsługą gości hotelowych. System sam, w sposób automatyczny synchronizuje dane z programu S4H Hotel & SPA, co sprawia, że informacje są aktualizowane.

Korzystający z aplikacji, przyszli goście hotelowi mają przejrzystą wiedzę o wolnych terminach i koszcie pobytu. Aplikacja bowiem sama wylicza cenę za noclegi na podstawie danych, które znajdują się w cenniku hotelowym. Weryfikuje również dostępność pokoi i przeprowadza przez proces zapłaty, dzięki systemowi szybkich płatności. Status rezerwacji jest przekazywany do ogólnego systemu hotelowego. W efekcie, prowadzenie hotelu na tej płaszczyźnie staje się szybie i wygodne.

S4HBooking – prosta rezerwacja pokoju przez Internet

S4HBooking – same korzyści!

  • Wygodny i prosty sposób składania rezerwacji.
  • Aplikacja jest przystosowana do tabletów, smartfonów i komputerów.
  • Płynna współpraca z systemami szybkich płatności internetowych.
  • Kompatybilność z programem S4H Hotel & SPA.
  • Design aplikacji dostosowany do layoutu strony WWW klienta.
  • Satysfakcjonująco niskie koszty użytkowania aplikacji.
  • Program recepcyjny na miarę współczesnych oczekiwań.
SKONTAKTUJ SIĘ

Napisz do nas i powiedz
o swoich potrzebach