OPROGRAMOWANIE

Oddajemy do Państwa dyspozycji w pełni zintegrowane oraz zoptymalizowane oprogramowanie do prowadzenia biznesu. Każda branża znajdzie w systemie rozwiązania, dzięki którym procesy sprzedażowe, rezerwacyjne czy magazynowe ułatwią pracę oraz pozwolą na dokładne śledzenie najważniejszych informacji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania

DLA GASTRONOMII

Zapraszamy do konsultacji, dzięki modułowej budowie dopasujemy moduły potrzebne Twojemu biznesowi

WIĘCEJ

DLA HOTELI

Oprogramowanie recepcyjne, które ułatwi i przyspieszy działanie pracy recepcji. Dzięki współpracy z modułami dodatkowymi praca jest jeszcze prostsza niż zwykle. Pełne szkolenie z oprogramowania daje poczucie bezpieczeństwa i pozwala w pełni skorzystać z możliwości systemu.

WIĘCEJ

DLA HANDLU

Przejrzyste raportowanie, intuicyjna obsługa magazynu, przypisywanie kodów obcych do artykułów, stany minimalne i maksymalne to jedynie niewielki ułamek możliwości jakie daje system S4H.

Zawsze chętnie doradzimy odpowiednie rozwiązanie, zadzwoń konsultacje są bezpłatne.

WIĘCEJ

DLA PRODUCENTÓW

Szybki, łatwy dostęp do danych. Pełna ewidencja czasów produkcji, kosztów poszczególnych surowców, czy produktów gotowych. Skomplikowane procesy produkcyjne, nigdy nie były w tak przejrzysty i łatwy sposób przedstawione jak teraz.

WIĘCEJ

ABONAMENT

Skorzystaj z 1 z 3 pakietów, lub stwórz zupełnie własny pakiet. Bez umowy bez zobowiązań. Moduły takie jak chcesz

WIĘCEJ
SKONTAKTUJ SIĘ

Napisz do nas i powiedz
o swoich potrzebach