Oprogramowanie dla gastronomii

Dzięki naszemu systemowi przekonasz się, że Twój personel jest całkowicie uczciwy a precyzyjne rozliczenie kosztu produkcji pozwoli Ci zoptymalizować politykę cenową. Nowoczesne systemy rabatowe oraz skomplikowane mechanizmy promocyjne zaszyte w oprogramowanie sprawią, że Twoi klienci będą chętniej przychodzić do Twojego lokalu. Ponieważ nasi specjaliści na bieżąco śledzą zmiany w przepisach, możesz nie martwić się, czy Twój lokal spełni wszystkie wymogi księgowe.

Single image

S4H POS

S4H POS – system POS, dzięki któremu zarządzanie gastronomią będzie łatwiejsze!

– Przekonaj się, czy Twój personel pracuje uczciwie i podejmij adekwatne działania.<
– Zobacz, jak wyglądają koszty produkcji i zoptymalizuj politykę cenową.
– Wprowadzaj system rabatowania bez ograniczeń – system ma takie mechanizmy.
– Ciesz się spokojem – to nasi specjaliści zajmują się monitorowaniem zmian w przepisach.

WIĘCEJ
Single image

S4H CHEF

S4H CHEF jest wygodnym narzędziem, które realnie wspiera zarządzanie gastronomią.

To płaszczyzna gastro systemu, która odpowiada bezpośrednio za gospodarkę magazynową w lokalach gastronomicznych.

Aplikacja magazynowo – rozliczeniowa S4H CHEF jest łatwa w obsłudze oraz posiada zaawansowany i bardzo praktyczny system raportowania. Zdecydowanie usprawnia pracę.

WIĘCEJ
Single image

S4H mobile pos

S4H Mobile POS jest tak praktycznym, jak również estetycznym dodatkiem do systemu POS – S4H POS.

Aplikacja jest mobilnym bonownikiem, co wymiernie skraca czas pracy kelnera, który wprowadza zamówienie do systemu na urządzeniu przenośnym od razu przy gościu. Wygląda to profesjonalnie, a dodatkowo sprawia, że kelner nie musi podchodzić do stacjonarnego terminala.

WIĘCEJ
Single image

S4H kds

System S4H KDS to nowoczesny i efektywnie przemyślany sposób na bardzo dobrą, bieżącą komunikację pracowników sali z zapleczem kuchennym.

Wszystkie zamówienia wprowadzone w system przez kelnera są wyświetlane na przeznaczonym do tego ekranie w kuchni. Kucharz ma zatem wygodny podgląd oraz może zmieniać status zamówień – zgodnie z postępem prac przy realizacji.

WIĘCEJ
Single image

S4H catering

Oprogramowanie S4H CATERING jest przeznaczone dla wszystkich placówek, gdzie organizowane jest żywienie zbiorowe.

Może to być zatem placówka służby zdrowia (szpital, sanatorium), stołówka pracownicza, a także wszelkie miejsca, które specjalizują się w dostawie zdrowej, zbilansowanej żywności typu Fit Catering. Oprogramowanie realnie wpiera układanie zbilansowanych jadłospisów.

WIĘCEJ
Single image

S4H pos lite

S4H POS Lite zostało przygotowane z myślą o niedużych lokalach, które potrzebują gastro system POS na miarę swoich potrzeb.

Oprogramowanie zawiera wszystkie niezbędne funkcje, potrzebne do prowadzenia biznesu. Wśród nich jest m.in.: prowadzenie sprzedaży na otwartych lub odkładanych rachunkach i ich łączenie, rabatowanie, dodatkowe opisy do kuchni i szczegółowe raportowanie.

WIĘCEJ
SKONTAKTUJ SIĘ

Napisz do nas i powiedz
o swoich potrzebach